Veronika Kivisilla "Kuni armastus peale tuleb 2.0"

Veronika Kivisilla esimene proosaraamat “Kuni armastus peale tuleb” tuli, nägi, võitis – seda loetakse, sellest kirjutatakse, see on pannud kõiki lugejaid märkama argipäevades ette tulevaid imelisi hetki. Elu läks edasi, kalender liikus uude aastasse ja veel kord uude aastasse ja see raamat siin on “Kuni armastus peale tuleb 2.0” ehk eelmise raamatu uustrükk koos uute lugudega. Nagu esimeses raamatus, kohtuvad siingi linn ja loodus, inimene ja aeg. Rõõmsat kaasaelamist!

Veronika Kivisilla (snd 1978) on avaldanud luulekogud “Kallis kalender” (Verb, 2011), “Veronica officinalis” (Verb, 2012), “Cantus firmus” (Näo Kirik, 2015) ja “Salutatio!” (Verb, 2019). Ta armastab laulda ja lugusid vesta ning on koostanud õpikuid, laulikuid ja sõnaraamatuid.

Kui mõned inimesed ütlevad, et nad peavad päevikut, siis mina pean märkmikut. Ja neid märkmikke on viie aasta jooksul olnud palju. Kui ma kohtan lugu, mis mind kõnetab, on tähtis see kiiresti ja vahetult kirja panna. Suurema osa tekste olen üles kirjutanud tänaval laternaposti all või bussis või rongis. Need on teel olemise lood.
- Veronika Kivisilla

Kuidas teha nii, et ärkad hommikul üles, keedad teevett ja einestad, astud koduuksest välja, paned ühe jala teise ette ja sellest sünnib pajatamist väärt lugu? Valem on justkui väga lihtne: ole Veronika Kivisilla.
- Elisa-Johanna Liiv, Looming

Pehmekaaneline raamat, 240 lehekülge

Lisa ostukorvi12 €