"Kodutud tekstid - Tiiu Talvistu"

Kodutud tekstid on Maria Muuki, Ott Kagovere ja Maarin Ektermanni algatatud vihikute sari, kuhu kogunevad intervjuud, esseed ja muud kirjutised, millele justkui õiget sahtlit ei ole, kuid mida meie arvates on siiski oluline ringlusesse lasta.Sarja on kujundanud Maria Muuk ja Ott Kagovere. Väljaandmist on toetanud Eesti Kunstiakadeemia kirjastus.
Proloogkool on omaalgatuslik ja mitteformaalne haridusplatvorm, mis kaardistab praktikaid, mille raames omandatakse uusi teadmisi, pannakse proovile seniseid arusaamu ja kujutletakse viise, kuidas teha asju teisiti.Proloogkooli on algatanud Maarin Ektermann.

Sari Kureerimisest koondab ülekirjutisi vestlusest kuraatoritega ja kuraatorite vahel. Vihiku formaadis vestlused on avatud ja elav arhiiv – kindla aja- ja kohamääratlusega konspektid, mis on mõeldud täienema, paranema, ajas laagerduma. See sari on avatud pilv, kuhu laetakse üles kureerimisteemalised jutuajamised ilma hierarhiate, kronoloogia või ajalookirjutuse taagata, ilma kindla õppekava, sisendite ja väljunditeta. Aga nagu iga talletatud teadmine võivad need vihikud saada aluseks nii ühele kui teisele.

Pehmekaaneline vihik, 26 lehekülge.
Lisa ostukorvi3 €