Tarmo Salin "Tihti mõtleb kunstnik koomiliselt"

Tarmo Salin on skulptor, installatsiooni-, maali- ja koomiksikunstnik, kelle käekirja iseloomustab napp, kujunditihe ja eneseirooniline, autobiograafial põhinev, ent suure üldistusastmega kujundiloome ning absurdile orienteeritud jutustusviis. Oma koomiksites, mis on vahest ka saateks konkreetsele installatsioonile või kollaaži- ja maaliseeriale, tegeleb Salin kunstniku kohaga ühiskonnas, tema staatusega ning üldisemalt loomingulise inimese ees seisvate valikutega.

Skaala Publishing on mikro-kirjastus, mille taga seisavad EKA doktorant Hanno Soans ja EKA fotograafia osakonna magistrant Silvia Sosaar.

Skaala Publishing kreedo: “meie raamatute eesmärk on sünteesida rahva eetost. seega oleme enamasti emakeelsed, erandid ette nähtud. oleme rõhutatult harivad, aga püüame ka vastukarva paitada. me ei koorma teid üle, pigem spinnime sügavuti, kulutades koos teiega vaipa auku. eelistame ilu- ja ihukirjandust, aga ei põlga ei koomiksit ega dotseerivat teooriat. elame korraga eelmises ja järgmises sajandis, luues sildu alguse ja lõpu vahel ja põletades neid, ikka selleks et mittekunagi liiga kohal olla. vahendame, et olla vahetud, vahest isegi valetame, et pärale jõuda. aga ei vabanda ealeski.”

Kõvakaaneline raamat, 36 lehekülge
Lisa ostukorvi12 €