V4R1 raamat + CD

Läbi müüdud
V4R1 on Taiwanil sündinud audiovisuaalne kooslus, mis ühendab endas helilooja Sander Saarmetsa ja visuaalkunstnik Virge Loo loomingut. Ajavahemikul 2012-2016 salvestatud materjal on inspiratsiooni ammutanud salapärasest Formosa saarest, selle öistest linnamaastikest ja massiivsetest loodusjõududest.
V4R1 muusika heidab kõrvale kõik mittevajaliku ja keskendub üksikutele helidele ning nende muutumisele ajas. Tugev aeglustatud pulss toimib gravitatsiooni keskmena, mille ümber tiirlevad erinevatel kiirustel liikuvad osakesed. Esmapilgul monotoonsetest helimaastikest joonistuvad aegamööda välja minimalistlikud, aga ekspressiivsed meloodialiinid.
Muusikaga sümbiootiline pildikeel järgib lähedalt selles toimuvaid arenguid. Kontrastina valdavalt elektroonilisele helimaailmale, pärineb visuaalne algmaterjal tušiga maalitud ja joonistatud pindadest.

V4R1 omanimeline esikalbum ilmus kodumaise plaadifirma Grainy Records all. Album, mis koosneb kuuest audiovisuaalsest loost, ilmub nii vinüüli, kunstiraamat-CD kui ka digitaalsel kujul. 52-leheküljeline kõvakaaneline kunstiraamat sisaldab valitud V4R1 visuaale ja albumi CD-d. Mõlema füüsilise formaadiga kaasneb link audiovisuaalsele tervikule veebikeskkonnas.
Album valmis Kipatauw stuudios Taipeis.

Kõvakaaneline raamat + CD 
Läbi müüdud