15. NOVEMBER - KUNSTITERAAPIA 

Hea meel on teatada, et alates 15.11 alustab meie juures kunstiteraapia grupp täiskasvanutele, mille raames hakkame tegelema loominguga, suhtlemisega iseenda- ja teistega.

Igal kohtumise korral teeme läbi juhendatud kunstiteraapia harjutusi, kus uurime sümboleid, lugusid ja leiame seosed iseenda ning teistega. Protsessis kasutame erinevaid kunstitehnikaid, toimub grupi- ja paarisvestlusi, enese analüüsimist ning loovkirjutamist.
Erinevate kohtumiste raames on grupiliikmel võimalus analüüsida situatsioone oma elust, enda isiksust ja suhteid, olulisi kehalisi sõnumeid iseendale.

Kunstiteraapias on oluline osaleja isiklik mõtteprotsess ja tõlgendused, mitte kunstitöö, kui produkt.
Kunstiteraapia grupis pakub teistmoodi vaatenurka iseendast, oma mõtetest, tunnetest, milles toimub eneseanalüüs- ja teadvustamine.

Tegevus kestab 1,5 tundi, milleks kaasa ei ole tarvis võtta kunstivahendeid ega erilist riietust. Oluline ei ole eelnev kogemus või oskused kunstivaldkonnas.

Gruppi viib läbi kunstiterapeut Liisi Kõuhkna, kes saanud oma väljaõppe Tallinna Ülikoolis ning lõpetanud seal eriala bakalaureuse ning magistrikraadi.

Liisil on:
− Kogemused laste, noorukite, täiskasvanute ja eakatega, käitumis-, söömis-, ärevushäirega, depressiivsete ja suitsidaalsete klientidega.
− Praktiseeriv terapeut Laste Vaimse Tervise Keskuses, erapraksises.
− Eesti Loovteraapiate Ühingu liige (ELTÜ).
− Rahvusvaheline praktikakogemus Soomes asutuses Sygnaeus Koulu (inglise/soome keeles).

Osalemiseks vajalik eelregistreerimine! Selleks kirjuta Facebooki ürituse lehele või Puändile eraldi sõnumina.
Grupi suurus 10 inimest. Grupi tegevus toimub eesti keeles.

Ühe korra osalemise tasu inimese kohta 20€.
Eelmine
8. NOVEMBER RAAMATUESITLUS GAÉTAN SOUCY
Järgmine
16. NOVEMBER - KONTSERDIÕHTU  PABLO GOLDER

Vastused puuduvad

Email again: